U bent bezoeken nummer

Bestuur en Functies

VoorzitterMarcel Bul

voorzitter@luctoretfermento.nl

Secretaris(Vacature)

secretaris@luctoretfermento.nl

PenningmeesterJohn Krijnenpenningmeester@luctoretfermento.nl
Bestuurslid  1Robert Wattelbestuurslid1@luctoretfermento.nl
Bestuurslid  2Frank van Rijnbestuurslid2@luctoretfermento.nl
   
   
   
LedenadministratieJohn Krijnenpenningmeester@luctoretfermento.nl
Presentaties (op lokatie)Marcel Bulpresentaties@luctoretfermento.nl
Redactie NieuwsflitsRobert Wattelnieuwsflits@luctoretfermento.nl
 
AppelpersdagWim Mulderappelpersdag@luctoretfermento.nl
   
WebmasterRobert Wattel en Frank van Rijnwebmaster@luctoretfermento.nl
 

 

 

Gironummer   L&F                                                    NL46INGB0003304855 t.n.v. Z.A.W.G Luctor et Fermento Goes

Het verenigingsjaar loopt van 1 januari t/m 31 december, opzeggingen voor aanvang van het verenigingsjaar. Contributie €27.50 per jaar.
 

Gildelokaal        Bovenzaal Gebouw Molenvate, Vroonlandseweg 140, Kapelle